Po menších zmatcích kvůli chybějícímu rozpisu jsme nakonec sestavu dohromady slepili a mohli jsme nastoupit na hřiště i s 10 taškami, jelikož zamykací šatny jsou asi zbytečný přepych. U stolečku pomocné služby (kde bylo víc lidí než rozhodčích pro dva zápasy!) se podepsal zápis, rozcvičili jsme se a mohli jsme jít na věc.

Nová sezóna vypukla a nebyl nikdo, kdo by se netěšil až začne. S nadšením jsme očekávali nové výzvy, soupeře a hřiště. Bohužel, jak už to v životě bývá, na co se nejvíc těšíte a idealizujete si to - to často nevyjde. Cesta na hřiště 50 minut, zvýšené startovné 6550,-Kč, cítit se na futsalovém hřišti jako Martina Sáblíková - k nezaplacení!

 

Po začátku zápasu se soupeři povedlo dát branku po našem nedůrazu a pak kluci z Beznaděje hráli zkušeně. Vykřičeli červenou kartu pro vyběhnuvšího brankáře. Ruce u těla, ale když zařvete ve správný moment, můžete rozhodčímu pomoci. A když budete skákat na správné straně hřiště, kam nemá jeden rozhodčí šanci dohlédnout, můžete si i do 13.minuty vykřičet a vyskákat 6 faulů a penaltu. Za stavu 3:0 to bylo těžké. I když jsme věděli, že soupeř nebude moc kombinovat a bude nahazovat balóny - nepovedlo se nám s tím nic udělat. Pak jsme zkusili hrát na riziko, ale vypískovaném hřišti nám to vůbec nelepilo a většina balónů končila v autu.

Prohráli jsme zaslouženě, soupeř byl zkušenější. Trochu mi sere, že budeme muset hrát celý rok na těchto dvou hřištích. Je to děs. Bez šaten. Furt běhat někam pro míč. Zabrzdit a ještě metr jet po písku... 

Ale jak říká Ivánek Horník, přece se z toho neposerem. Budeme bojovat, vykopeme postup a budeme hrát třeba na Slávii nebo kdekoliv jinde.

Hala Wankers

Dřevák: Nevyhlašován
Komentáře

Žádné příspěvky.
 2588
Banánů rozdáno
 977
Bodů urváno
 565
Mačů odkopáno
 307
Pokořeno soupeřů