Když nás minule bylo málo vyhrálo se 3:0 po solidním výkonu, tak podle selské logiky jsme se rozhodli, že nás bude ještě méně a tudíž vyhrajeme ještě víc. Selská logika ale moc nefungovala a už je jasné, proč žádný sedlák nemá nobelovku.

Hlavně bych chtěl poděkovat Michalovi, který si odehrál svůj zápas za Persii a nakonec se táhne přes celé město a jede nám ještě pomoci. Vezměte si příklad. Prohře se není, co divit. Je to o přístupu, o týmu. Nesměřuji to na nikoho konkrétního,
ale serete na to pánové. Tréninky jsou většinou bez Wankerů a pak je to vidět, když se na hřišti nenechá všechno. Já chápu, že nemáte v životě jen futsal, ale stačí trocha zodpovědnosti a slušnosti. Moc to nechápu. Díky Kamile! Řekneš, že přijdeš a v pátek piješ s Veldou tomu taky řekneš, že přijdeš a na zápase se neukážeš a ani nedáš vědět.
Super! Lukáši (Katany) nemusíš odpovídat na smsky. V pohodě. Tak jsem si pobrečel a zpátky k zápasu. :)

Nastoupili jsme jen ve 4 lidech beze střídání. A hned na začátku se neštastně srazil Martin s Pelim a Peli má naražený oční oblouk a nateklé oko (ale jde dnes chytat za Czech Made). Tak přejeme brzké uzdravení. Na Fotbalistech bylo vidět nadšení a velkou snahu, ale do vedení jsme šli my. Velda to zkušeně poslal na stranu do běhu a pro střelce mého formátu už to nebyl problém. 1:0. Místo toho, abychom poctivě bránili a čekali na brejky jsme tam běhali (spíš chodili) jako splašený kozy. Přišlo několik chyb, pár přečíslení a do poločasu se šlo za stavu 2:1 pro soupeře. Nakonec ještě dorazil Michal a hned se zapsal mezi střelce. Ale zkušeně jsme pokračovali v chůzi a nakonec to skončilo hezkým výsledkem 11:2. Soupeř byl přímo nadšen! První výhra.

Gratulace, výhru si kluci zasloužili mnohem více než my. Prohru beru na sebe, šance jsem nedal, bránil jsem špatně. Jsou to pro nás cenné zkušenosti. Víc zamakáme a příště to bude lepší! A choďte na tréninky!!

Hala Wankers

Dřevák: Kamil s Katanym pro začátek
Komentáře

Žádné příspěvky.
 2588
Banánů rozdáno
 977
Bodů urváno
 565
Mačů odkopáno
 307
Pokořeno soupeřů