Díky odkladům nás čekal dvojzápas na dolním hřišti Rapidu proti Šlapáku a Interu. I když to nikdo neřekl nahlas, tak nějak jsme počítali, že Šlapák porazíme v chůzi a pak se budeme moci vrhnout na důležitější zápas proti Interu, který hned následoval. Ale Šlapák i přesto, že se mu nedaří - určitě není špatný soupeř.

Šlapák se moc nesešel a tak hrál svoje dlouhé balóny, které nám tradičně dělají docela problémy. I přesto myslím, že jsme byli o fous lepší a zaslouženě vedli v poločase. Možná byla škoda několika šancí, které jsme zahodili. Ale i soupeř se párkrát otočil s míčem a byl nebezpečný. Občas zvonila tyč, občas špatné zakončení a tak se šlo do šaten za stavu 1:0.

Druhý poločas už docházel soupeři malinko dech. Přece jenom jich nebylo tolik. Přidali jsme nějaké branky a hráli dobře. Bohužel za stavu 4:1 přišel menší výpadek a soupeř se dostal pár sekund před koncem na dostřel. Času se mu už nedostalo a tak jsme mohli slavit výhru. Šlapák asi sestoupí a to je možná malé překvapení, loni hráli opravdu dobře.

Hala Wankers

Dřevák: Michal Jandoš za ty šance zahozený.
Komentáře

Žádné příspěvky.
 2588
Banánů rozdáno
 977
Bodů urváno
 565
Mačů odkopáno
 307
Pokořeno soupeřů