26.5.2012
The Wankers A FC Inter Plzeň
4 : 5
2 : 2
TJ Slavia Plzeň

Ve hře o postup by oba týmy udržela jen výhra a i tak musí spoléhat na klopýtnutí ostatních soupeřů. Před zápasem jsme zjistili, že nastupuje hráč, který obdržel trest. Mohli jsme nechat zápas odehrát a bez ohledu na výsledek se radovat z kontumační výhry. Ale v duchu fair-play jsme se rozhodli soupeře upozornit a rozdat si to na hřišti. A v duchu fair-play jsme bez bodů. Takže Kozel je zmrd a posral nám postup. (c) Kany :D

ápas začal výborně. Snad ve dvacáté sekundě dostal Kozel míč a nekompromisní střelou k tyči přes obránce otevřel skóre. Kluci z Interu trochu změnili taktiku, jelikož jich bylo málo. A snažili se míče nahazovat na šikovné útočníky, což se jim docela dařilo. V prvním poločase jsme dostali zbytečné góly po špatných rozehrách. I tak jsme měli hodně ze hry a šancí požehnaně. Brankář Interu však byl jednoznačně jejich nejlepší hráč. Bohužel naše impotence v některých šancích nás pak stála body. Z trochu útlocitných rozhodčích se nám poprvé povedlo získat dvě penalty. První nekompromisně proměnil Čenda mezi nohy a druhou Kany z dorážky. Bohužel odraz od tyčky a následný gól neplatí. A tak poločasový stav byl 2:2.

Druhý poločas byl v naší režii a předvedli jsme hodně dobrý výkon. Dobrá kombinace, dobrá střelba. Bohužel jsme z toho vytěžili jen dvě branky. A pak dostali gól z náhozu a otočení útočníka a dvou brejků. Jinak si myslím, že jsme soupeře přehrávali, ale náš malý tlak v nic neproměnili. Je to škoda, hráli jsme opravdu dobře. Všichni dřeli, bojovali a snažili se a není nikomu, co vytknout. Štěstí se přiklonilo k soupeři a příště se třeba přikloní k nám.

Prohra znamená, že jsme asi přišli o šance na postup. Ale to není tímto zápasem, ale děsivým podzimem, kdy jsme se opravdu scházeli špatně.

Pokud budeme v těchto jarních výkonech pokračovat dál - myslím, že příští rok jak v poháru, tak v lize dopadneme hodně dobře. Díky

Hala Wankers

Dřevák: Dřevák zápasu je Roman Weiser za zahozené šance. Trénuj na kredenc. :)
Komentáře

Žádné příspěvky.
 2588
Banánů rozdáno
 977
Bodů urváno
 565
Mačů odkopáno
 307
Pokořeno soupeřů