Zima pro nás bohužel končí, ale poslední zápasy byly parádní. Škoda, že jsme začali hrát dobré mače až po Novém roce. Berme to tak, že bude rok 2020 velmi solidní.

Uděláme si několik kategorií, ať se to hezky čte.

Posera

To je pan Giťas. Bál se jít na Kraj před pohárem, aby se neunavil. Je mu 23. DAB hrál v poli s 10 hráči. Ta mladá generace není, co bývala. :))

Zápas

Byl to parádní futsal, dobré tempo, dobrá atmosféra, pěkné góly. První poločas jsme začali lépe my a šli jsme do vedení. DAB pak srovnal a zároveň se kopyťákovi Knappymu nepovedlo trefit prázdnou bránu. Bránit se nám dařilo dobře a přidávali jsme pěkné góly. Poločas byl 5:1 pro nás a měnily se lavičky. Druhý poločas začal pro nás opět super, akorát to začalo být možná zbytečně vyhecované. Oba týmy přidaly po gólu a bylo to 6:2. Následně trochu nepochopitelně soupeř nedostal kartu pro nesmyslném sestřelu Davidu. Plný běh, žádná snaha hrát míč a nic. Dostali jsme góly ze signálů po "faulech", ale absolutně mimo byl ten gól, když soupeř trefil Pepu loktem do obličeje a následně skóroval... tohle... Ty dva fauly potom vem čert, to se občas stane, že to je vidět jinak.

Druhý poločas byl kontaktnější, soupeř chtěl srovnat a docela do toho dupali. Místo desítky na Pepu, jsme dostali toho fíka my. Nakonec jsme desítku kopali a šli jsme do vedení 7:6. Pak jsme kopali další penaltičku a Ziki jí poslal fair-play na roh. Asi měl strach z Ondřeje, který vytáhl nůž a pobodal tam v rauši několik fanoušků. Nakonec Ondřej dostal ČK. Za fair-play přišel samozřejmě trest na 7:7 a šlo se na penalty. Ziki byl stále v módu "fair play zakopnu" a nikdo mu neřekl, že v tomhle rostřelu už to má dát a tak jsme bohužel vypadli v penaltové loterii.

Je to škoda, ale ne vždycky se dá všechno ovlivnit a když přihlédneme k tomu, že jsme měli před posledním víkendem 4 body a postoupili dál, tak je to nakonec asi spravedlivé. V roce 2019 se prostře tolik nedařilo a letos to bude lepší.

Hala Wankers


Dřevák: Není.
Komentáře

Žádné příspěvky.
 2588
Banánů rozdáno
 977
Bodů urváno
 565
Mačů odkopáno
 307
Pokořeno soupeřů