V posledním zápase skupin nás čekal nový, mladý a průbojný tým Santosu, který byl stále bez bodu. Na zápas dorazilo mnoho fanoušků (z převážné většiny santusáků). Zase jsme dostali ČK, ještě se z nás stane tým bezmozků. :D

Na kritiku po minulém zápase (15:0 výhra) nejlépe reagoval Martin Kanát a vstřelil o jeden gól více než minule. Ale stejně je to málo ještě. :) Paradoxně i přes výhru, to byl jeden z nejhorší výkonů za poslední dobu, alespoň opticky. S odstupem času se mi zápas hodnotí o něco lépe.

Začali jsme špatně a špatnými přihrávkami soupeři darovali na podnose 2 góly. Začala to být malinko křeč, byl tam špatný pohyb a nedostatek důrazu. Soupeře se nám přesto podařilo zatlačit (i díky jeho špatné rozehrávce) a vytvořit si šance, které jsme ale zakončovali hodně špatně. Ta střelba byla fakt špatná. Soupeř v některých pasážích nestíhal hrát a pomáhal si fauly, které vyústili i v penaltu, kterou jsme bohužel neproměnili. Přesto se nám povedlo srovnat na 2:2, Kany byl jediný schopný ty šance zakončil pořádnou střelou. Ještě bych chtěl zmínit brankáře soupeře, který chytal výborně. I když poločas (hlavně z lavičky a tribuny) vypadal z naší strany hodně špatně - myslím, že to zase tak hrozné nebylo. Na naší branku šlo málo střel (myslím, že Honza říkal, že na bránu snad 5) a my jsme měli tlak i šance, ale hodně zakončení bylo špatných i některé řešení finálních přihrávek.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivněji, což se nám povedlo a byli jsme lepším týmem. I přesto, že nám chyběla fyzička i síla jsme soupeři moc nepovolili a sami chodili do šancí. I když jsme šli do vedení, soupeři se podařilo vyrovnat. Pak přišla červená karta pro Honzu, která byla hodně smolná. V 10té minutě to byla myslím druhá střela soupeře na bránu, ale Honza bohužel zahrál rukou mimo vápno a musel na tribunu. Soupeř z přímého kopu trefil jen zeď a možná nás to vyloučení nakoplo. Ve třech jsme začali soupeře přehrávat a dostali se i do dvou obrovských šancí. Jednu brankář tahal až na brankové čáře za zády, z jedné strany to vypadalo dokonce jako gól, ale pravděpodobně nebyl. Pak jsme po dalším faulu zahrávali opět přímý kop a jelikož si brankář špatně stoupl a zeď stála úplně mimo - Kany snadno skóroval podél zdi. 4:3. Filip, který si stoupl do brány řešil jen dvě vážnější situace - jednou to bylo břevno, které se odrazilo na brankovou čáru a poté šťastný gól z brejku. 4:4. Minutu před koncem se trefil famózně hrající Kany a svým pátým gólem rozhodl zápas.

I přesto, že to vypadalo strašně (každý čekal nějaký velký výsledek) to z naší strany nebyl tak hrozný zápas, jak se bude povídat - jen jsme prostě nebyli excelentní jako posledně. Chyběla nám kondice i agresivita a hlavně koncovka, šancí tam bylo hodně. Soupeři jsme toho tolik nepovolili, ale dokázal proměnit drtivou většinu svých vyložených šancí. Zápas to moc hezký nebyl, vázla kombinace na obou stranách a těch gólů mohlo být víc, ale vydřená výhra je možná cennější než dávat góly odevzdanému soupeři.

Hala Wankers

Dřevák: Celý tým kromě Kanyho.
Komentáře

Žádné příspěvky.
 2588
Banánů rozdáno
 977
Bodů urváno
 565
Mačů odkopáno
 307
Pokořeno soupeřů