2.6.2024 | TJ Slavia Plzeň | poločas: 0 : 2
1 : 3
Doubr Hůd The Wankers B
Bouřlivá neděle

Před začátkem zápasu nás provázeli lehké problémy se sestavou. Venca Suda asi zase nestíhal z Aše a Dejv se hledal na koncertech, do toho slibující Adýs nakonec s bolavými zády a výletu do Příbramy také nedorazil. Nutno dodat, že soupeř se sešel pouze 4+1, přesto v té lepší. Zíkyč si to vzal na povel jako Toni Kroos, ale moc z toho nebylo.

Začali jsme jako poslední zápasy zodpovědně zezadu, to se vyplatilo a po lehkém oťukávání, kdy balón byl spíš mimo hrací plochu než na ní, jsme po kombinaci z rohu po trase Kovy - Kalcán - Kovy dali první branku. Kovy místo trefení brány radši trefil soupeře a odrazem spadl míč do sítě (nutno dodat, že dorazil i přes občasné přeháňky a průtrže  velké překvapení). O pár minut později si Kalcán vyměnil míč s Patrikem a klikou golmanovi nás poslal do poločasové vedení 2:0.

Přestávka nás uspala a Doubr začal hrozit. Několikrát nás Divík chladnokrevným zákrokem podržel. Následně po Kozlově asistenci (trefení protihráče a od něj odraz ke Kovymu - vyžádáno napsat na web jako top assist sezony) zvyšoval protržením sítě pan Borůvka na 3:0. Kovy si dnes šel i pro hattrick, ale klasicky sám na kasu nedává a radši si laxně zabrání.

Zíkyčovi se poté podařilo hezkou vzdálenou ranou už pouze snížit na 3:1 . My tak s ohledem na další zápasy s předstihem můžeme slavit záchranu a skalp dalšího týmu z letošní top 3 soutěže.