27.1.2024 | TJ Lokomotiva Plzeň | poločas: 1 : 1
3 : 4
Hurikáni The Wankers APF
Z posledního postupového místa (díky skóre a díky kontumaci Uraganu) se nám povedlo vyškrábnout postup do čtvrtfinále, kde se utkáme s Blizzardem.

Osmifinále poháru s Hurikány začala docela dobře. Měli jsme míč a pár šancí, ale do vedení šel soupeř v patnácté minutě. Do poločasu ještě stihl srovnat Mudrys po přihrávce Adama. Na bránu ještě pelášil sám Bali, ale proměnit nedokázal. Ale alespoň nevymýšlel chujoviny a vystřelil na bránu.

Druhý poločas už se pro nás vyvíjel lépe. Soupeř polevil v běhání a často se nevracel. My jsme měli docela dost šancí, ale gól se povedlo dát až Patrickovi. Pak ukázal svoje ofensivní choutky taky Divík, který si připsal asistenci na Baliho gól. 3:1. Soupeř začal trochu více faulovat a byly tam i dva takové ošklivější fauly. Za jeden přišla karta a následně za další také penalta. Adam se k tomu postavil jako Ronaldo, ale zakončil to spíš jako Michael Owen. Soupeři se povedlo korigovat na 2:3, ale bezpečnější vedení nám vrátil Bořek Stavitel von Suda. Pak jsme měli několik velikých šancí, ale nepovedlo se nám nic proměnit. Tak soupeř pouze korigoval na 4:3.

Samostatný odstavec si zaslouží pan Kratochvíl. Slova nestačí, podívejte se na video ve Whatsapp skupině.

VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉNO

Dřevák: Václav Kratochvíl za divnopaty, když běží sám na kasu.
Autor: Kravčík Pavel
Komentáře
Žádné komentáře. Napište něco chytrého!
 3159
Banánů rozdáno
 1199
Bodů urváno
 746
Mačů odkopáno
 374
Pokořeno soupeřů