10.2.2024 | TJ Slavia Plzeň | poločas: 1 : 1
2 : 3
FC Blizzard The Wankers APF
Do odvety jsme s jedno gólovým náskokem, který se nám povedlo ztratit hned v druhém střídání. Aby se diváci nenudili a bylo trochu drama.

Díky zranění (a fotbalům) se nám postupně rozpadala sestava a nakonec jsme to dolepovali kopytama (ve vší úctě kluci). Měli jsme strach, aby nás minulý týden neproměněné šance nemrzeli. Nakonec to bylo z naší strany ještě horší a co jsme dokázali nedat bylo neskutečné. Chtěli jsme začít poctivě zezadu a udržet náskok. Akorát nám tam propadl dlouhý výhoz od Kollera a útočník Blizzardu skóroval hlavou. Divík zrovna neměl čas a tak šel z brány pryč někam na hranolky s tatarkou.

Do poločasu se nám povedlo vyrovnat, když zmatený Václav běžel na špatnou stranu. Někdo vystřelil a odraz trefil Václava do nohy a skončilo gólem. Vypadalo to skoro jako chtěná dorážka, ale určitě to tak nebylo. Ale jinak se nám zápas dařil, ale opravdu hodně jsme toho neproměnili. Hráli jsme to skoro jako v Naganu, kdy jedna čtyřka tvořila a druhá bořila. Nakonec to vše dobře dopadlo a slavíme postup do semifinále.

Hala Wankers

Dřevák: Adam "Standa Tecl" Like
Autor: Kravčík Pavel
Komentáře
Žádné komentáře. Napište něco chytrého!
 3159
Banánů rozdáno
 1199
Bodů urváno
 746
Mačů odkopáno
 374
Pokořeno soupeřů